مشاوره و سفارش

شیره انجیر سبز

شما با خرید از نمایندگی های فروش شیره انجیر سبز ارگانیک می توانید از اصل بودن محصول اطمینان حاصل پیدا کنید در این نمایندگی ها محصولاتی که عرضه می شوند دارای ویژگی های است که در ادامه نمونه ای از آن ها را بیان خواهیم نمود. همانطور که می دانید انجیر دارای خواص بی شماری است برای این که در فصل های دیگر سال نیز از خواص این میوه بسیار ارزشمند بهرمند شوید باغداران و کشاورزان در گذشته برای این که نمی توانستند این میوه خوشمزه و پر خاصیت را نگهداری کنند و زود خراب می شد از آن شیره انجیر درست می کردند و یا آن را خشک می کردند.

شیره خرما

فروشگاه های اینترنتی بسیاری هستند که شیره خرما نخل طلایی را عرضه می کنند اما شما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای خرید شیره انگور با کیفیت تولید شده توسط شرکت نخل طلایی به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید. شیره خرما نیز همچون خرما دارای خواص بی نظیری می باشد که قرار دادن آن در سبد غذایی هر خانواده توصیه می شود. افرادی که در روستا زندگی می کنند به خرید و استفاده شیره خرما تمایل بیشتری دارند و در وعده های غذایی خود آن را قرار داده اند، اما امروزه شهر نشین ها نیز به خرید و استفاده از محصولات ارگانیک تمایل دارند به همین منظور سعی می کنند.

چهار شیره

امروزه با پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده است خرید از فروشگاه های اینترنتی نسبت به خرید حضوری طرفداران بسیاری داشته باشد چرا که در این نوع خرید زمان و وقت زیادی نمی خواهد صرف کرد تا محصول مورد نظر خود را انتخاب نمود و در واقع می توان گفت خرید در کم ترین زمان ممکن با صرف کم ترین هزینه صورت می گیرد. چهار شیره گیاهی در واقع ترکیب ۴ شیره خرما، انگور، توت و انجیر می باشد که همانطور که می دانید هر کدام از این شیره ها خود دارای خواص بی نظیری می باشد حال فکر کنید که از ترکیب این محصولات با یکدیگر چه محصول پر خاصیتی حاصل می شود.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه شهدینا، از اسفند ۹۷ با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شیره خرما، شیره انگور، شیره توت، شیره انجیر، سه شیره و چهار شیره در بسته بندی مختلف آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

مسعود میرخلف

Call Now Buttonتماس بگیرید