shire
خانه / شیره توت / پخش و فروش شیره توت اصل

پخش و فروش شیره توت اصل

شیره توت اصل در بسیاری از مراکز پخش و به فروش می رسد و شما می توانید با مراجعه به مراکز فروش این محصول اصل را خریداری کنید و در وعده های غذایی خود بگنجانید تا از خواص آن بهرمند شوید.

توت میوه ای است که دارای خواص بسیار زیادی است که استفاده از آن بسیار توصیه می شود حال فکر کنید که حجم بسیار زیادی از این میوه به صورت عصاره روزانه مصرف کنید چه خاصیت های می تواند برای بدن شما داشته باشد و شما را از بسیاری از امراض در امان نگه دارد.

کارگاه تولید انواع شیره توت درجه یک

به دلیل نوع آب و هوایی که کشور ایران دارد در بسیاری از استان های این کشور متناسب با آب و هوایی مکه برای پرورش درختان توت دارند تاکستان های فراوانی به وجود آمد است یکی از این استان ها که آب و هوایی مناسب برای کشت و پرورش این درختان دارند شهرستان مهریز یزد است که بیشترین تاکستان ها در این شهرستان قرار دارد. این میوه بسیار خوشمزه می توان گفت یکی از میوه های نوبرانه ای است که در پایان فروردین ماه تا اواسط مهر ماه با توجه به نوع آب و هوایی منطقه ای که این درختان توت پرورش داده می شوند میوه آن برداشت شده است. در این مناطق کارگاه های بسیاری وجود دارد که پس از برداشت از این میوه خوشمزه فراورده های دیگری بدست می آید. یکی از این فرآورده ها شیره توت اصل است که در واقع می توان گفت این شیره عصاره حجم بسیار زیادی توت است که یک قاشق آن دارای خواص بسیار زیادی را برای مصرف کننده خواهد داشت دیگر فراورده های بدست آمده از آن عبارتند از:

 1. توت خوشک
 2. شربت توت
 3. شیرینی
 4. کیک
 5. لواشک

شیره توت اصل

مرکز پخش شیره توت اصل

یکی از جمله مراکزی که خریداران می توانند با مراجعه به آن ها شیره توت اصل را خریداری کنند نمایندگی ها و مراکز پخش است شما می توانید با مراجعه به این مراکز انواع شیره توت تولید شده در شهرستان های مختلف را متناسب به ویژگی های که دارد خریداری نمایید و اگر شما از جمله افرادی هستید که از خواص این محصولات اطلاع چندانی ندارید  یا نمی توانید به درستی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید مسئوا فروش می تواند به شما راهنمایی بدهد تا انتخاب بسیار درستی داشته باشید. این مراکز پخش برای دسترسی مشتریان در بسیاری از استان ها از جمله :

 1.  تهران
 2. تبریز
 3. بوشهر
 4. خوزستان
 5. اراک

شیره توت اصل

فروش انواع شیره توت درجه یک

تولید کنندگان بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارند که شیره توت تولید می کنند اما شما همیشه باید به این نکته توجه داشته باشید که شیره توت اصل را از مراکز معتبری که در سرتاسر کشور وجود دارد خریداری نمایید. شما می توانید این شیره توت درجه یک را به صورت روزانه در وعده های غذایی خود مصرف کنید تا بتوانید از خواص این شیره بهرمند شوید. به صورتی که شما اگر یک قاشق غذا خوری از این شیره توت را استفاده کنید معادل دو یا سه فنجان میوه توت می باشد. این شیره برای درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها مناسب است که عبارتند از:

 1. تقویت کردن فعالیت کلیه ها
 2. درمان کم خونی
 3. تامین انرژی مورد نیاز بدن
 4. رشد ناخن
 5. تقویت چشم ها
 6. کاهش کلسترول خون
 7. درمان سردد و سرگیجه

شیره توت اصل

صادرات انواع شیره توت درجه یک

این شیره توت اصل در واقع یکی از جمله کالاهای است که می توان با صادر کردن آن به خارج از کشور به کسب و کار ود رونق بخشید و ارز را وارد کشور کرد چرا که بهترین نوع توت های پرورش داده شده در باغات کشور ایران پرورش داده می شود و از این میوه با کیفیت محصول درجه یک و با کیفیتی بدست می آید که در سرتاسر جهان به دلیل ویژگی های خاصی که نسبت به سایر تولیدکنندگان کشور های دیگر دارد خواهان بسیاری برای خرید این محصولات دارند.این محصولات به دو روش تولید و به بازار عرضه می گردند که عبارتند از:

 1. سنتی
 2. صنعتی

شیره توت اصل

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام