shire
خانه / شیره سیب / پخش شیره سیب درختی اصل

پخش شیره سیب درختی اصل

شیره سیب درختی اصل برای این که در اختیار همه مشتریان قرار گیرد در بسیاری از مراکز پخش معتبر به صورت عمده عرضه شده است. می توان گفت این محصول به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد مناسب برای استفاده هر گروه سنی است و هیچ گونه منعی ندارد.

میوه سیب همانطور که می دانید خود دارای انلاح معدنی و ویتامین های بسیاری است که برای بدن بسیار مهم و ضروری می باشد و کشور ایران به دلیل آب و هوایی که دارد انواع گونه های سیب در آن پرورش داده می شود و از بعضی از گونه های آن که دارای طعم و مزه بسیار خوب می باشد شیره سیب تولید می شود.

پخش عمده شیره سیب درختی درجه یک

می توان گفت که شیره سیب درختی اصل و درجه یک، یکی از شیرین کننده های طبیعی و ارگانیک است که در تولید آن هیچ گونه ماده افزودنی بکار گرفته نشده است. در کشور ایران باغات فراوانی وجود دارد که به تولید و پخش شیره سیب به صورت عمده می پردازند. این شیره سیب در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور صاحبان این صنایع برای تامین نیاز خود به این محصول به صورت عمده نیاز دارند. شیره سیب درختی از انواع سیب که کیفیت آن بسیار بالا باشد تهیه می گردد. از جمله سیب های مورد استفاده عبارتند از:

 1. زرد
 2. سبز
 3. قرمز

نمایندگی فروش شیره سیب با کیفیت

اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد دارید شیره سیب درختی اصل را خریداری نمایید می توانید به نمایندگی های عرضه کننده این محصولات مراجعه نموده تا محصول مورد نظر خود را با کیفیت بسیار عالی خریداری نمایید. این شیره از خواص بسیار زیادی برخوردار می باشد که می تاند برای همه گروه های سنی مناسب باشد و انرژی مورد نیاز آن ها را تامین نمایند. از جمله خواصی که می تواند برای بدن داشته باشد عبارتند از:

 1. به دلیل داشتن مس که ماده اصلی تولید ملانین در بدن است برای حفظ کردن رنگ پوست بسیار مفید است.
 2. سیب به دلیل داشتن ویتامین E است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و همین امر سبب می شود که پوست سالم بماند.
 3. به دلیل داشتن منیزیم، پتاسیم، مس، کلسیم و سایر مواد معدنی باعث کاهش ریزش مو می شود.
 4. بهترین میان وعده برای افرادی است که دچار بیماری دیابت نوع ۲ می باشند.

صادرات شیره سیب درختی خالص

شیره سیب درختی اصل از میوه سیب که به شکل بیضی است و سرشار از منابع بسیار قوی و انرژی زا می باشد تولید می گردد. این محصول برای سلامت ماندن پوست، مو و همچنین سالم ماندن بدن بسیار مناسب می باشد و در طب سنتی توصیه شده است که حتما در هر وعده غذایی خود از این محصول استفاده نمایید و در صورتی که این میوه را به صورت تازه در اختیار ندارید می توانید به صورت شیره مصرف نمایید.
این شیره به عنوان یک کالای صادراتی بسیار مرغوب و پر طرفدار به کشور های دیگر نیز صادر می شود. شیره سیب صادراتی دارای ارقام متفاوتی است. کیفیت و نوع میوه نیز بر روی میزان فروش شیره سیب تاثیر گذار است. از جمله سیب های تابستانه عبارتند از:

 1. سیب گلاب
 2. قره یرپاق
 3. اهریاشکی
 4. مراغه
 5. آلماسی
 6. شفیع آبادی
 7. قارپوزآلما
 8. قندک

فروش شیره سیب درختی اصل

می توان گفت که در کشور ایران پرورش و کاشت سیب درختی سابقه بسیار طولانی دارد. مناسب بودن آب و هوای کشور ایران برای پرورش این محصول باعث شده است که از شمال تا جنوب و غرب تا شرق انواع درختان سیب پرورش داده شوند. در کشور ایران علاوه بر درختان سیب داخلی انواع خارجی آن نیز پرورش داده می شوند که عبارتند از:

 1. گلدن دلیشس
 2. رد دلیشس
 3. استارکینگ
 4. گرانی اسمیت
 5. جوناتان
 6. اسپارتان
 7. گراونشتاین
 8. کاکس اورنج
 9. مک اینتاش
 10. رویال گالا
 11. فوجی

می توان گفت که انواع گونه های سیب در ایران پرورش داده می شوند. بعضی از گونه ها که قبلا اشاره شد تابستانه و گونه های دیگر زمستانه می باشند که عبارتند از:

 1. سیب عباسی مشهد
 2. گلشاهی
 3. اوغاز شیروان
 4. روئین
 5. زنوز
 6. دریان
 7. شمیرانی
 8. سلطانی
 9. خلخال

این محصول با این همه تنوع باعث گردیده است که سایر مشتقات بسیار پر خاصیت دیگری چون شیره سیب نیز به صورت عمده تولید شود. فروش این محصول از روش های مختلفی انجام می شود. نمایندگی ها و مراکز پخش عمده، عرضه کنندگان اصلی شیره سیب درختی اصل می باشند.

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام