shire
خانه / شیره انگور / پخش شیره انگور ملایر

پخش شیره انگور ملایر

شیره انگور ملایر که از جمله سوغات این شهرستان تولید می شود را برای این که بتوانند مشتریان خود را در سراسر کشور راضی نگه دارند و به خرید این محصول دسترسی داشته باشند آن ها را در سرتاسر کشور پخش و توزیع کرده اند.

شهرستان ملایر یکی از جمله شهرستان های بسیار زیبا با جاذبه های گردشگری فراوانی است که شیره انگور یکی از جمله سوغات این شهر به حساب می آید.

تولید انواع شیره انگوردرجه یک ملایر

شیره انگور ملایر را می توان از جمله محبوب ترین شیره ها دانست و به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد باعث شده میزان فروش آن نسبت به سایر شیره ها بیشتر شود. این شیره ها در شهر ملایر که یکی از جمله شهرستان های استان همدان با آب و هوای مرغوب مناسب برای کشت انواع میوه است به دو روش سنتی و صنعتی تولید گردیده است. البته می توان به این نکته اشاره داشت که شیره های انگور که به صورت صنعتی تولید می شوند بیشتر به عنوان یک محصول صادراتی عرضه می شوند. این شیره انگور با کیفیت بالا از انگور که در این شهر با کیفیت بالا پرورش داده شده است بدست می آید در این استان انواع شیره های تولید شده که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند عبارتند از:

 1. شیره سفید ملایر
 2. شیره عسلی ناب ملایر
 3. شیره سیاه ملایر
 4. شیره عسلی ممتاز

شیره انگور ملایر

عرضه و پخش انواع شیره انگور ملایر

شیره انگور ملایر یکی از جمله محصولات بسیار خوش طعم و انرژی زا بوده به طوری که بیشتر افراد بجای استفاده از دارو ها و مکمل ها ترجیح می دهند این نوع محصولات طبیعی و ارگانیک را استفاده کنند. خریداران با توجه به میل و خواسته خود از فروشندگان تقاضای می کنند این محصول را در بسته بندی با وزن های مورد نیاز خود بسته بندی و خریداری می کنند. این محصول در نتیجه در وزن های متفاوتی در بازار وجود دارد و شما می توانید مطابق به میل و خواسته خود از این نوع محصولات استفاده کنید.

این محصولات به عنوان نمونه در وزن های که در ادامه بیان خواهیم کرد عرضه می شوند.

 • نیم  کیلویی
 • یک کیلویی
 • فله

شیره انگور ملایر

خریداران انواع شیره انگور با کیفیت ملایر

استفاده از شیره انگور ملایر نسبت به انگور تازه دارای خواص بسیاری است چرا که برای تولید یک کیلو شیره انگو به ۵ کیلو انگور نیاز داریم پس می توانیم به این نتیجه برسیم که شما با خوردن یک قاشق غذاخوری از شیره ۳ فنجان از میوه انگور خورده اید و در نتیجه انرژی بیشتر و خواص بیشتری خواهد داشت اما همیشه سعی داشته باشید که در خوردن هیچ چیز خصوصا شیره انگور زیاده روی نکنید.

خریداران بسیاری وجود دارند که برای این که از خواص این محصول پر فایده سود ببرند تقاضای خرید در سرتاسر کشور دارند به همین منظور می توانند به مراکز فروشی که در ادامه بیان خواهیم کرد مراجعه کنند.

 1. مغازه دارها
 2. لبنیاتی ها
 3. سوغات سراها
 4. عصاریها
 5. سوپر مارکت ها
 6. مصارف خانگی
 7. فروشگاه های عرضه مواد غذایی

شیره انگور ملایر

فروش انواع شیره انگور درجه یک ملایر

شاید گفت یکی از بیشترین دغدغه های که بیشتر تولید کنند گان شیره انگور ملایر دارند فروش محصولات تولیدی خود می باشند. شیره انگور سفید تولید شده در شهر ملایر در واقع یکی از مهم ترین سوغات این شهر به شمار می روند و در سراسر کشور ایران و سایر کشورهای جهان این شهر را با شیره انگور خصوصا شیره انگور سفید می شناسند . شاید این سوال در ذهن شما پیش بیایید که فرق انواع شیره های تولید شده در این شهرستان چیست؟
می توان گفت شیره انگور سفید در واقع همان شیره انگور سیاه است که با افزایش زمان پخت و تبخیر آن باعث تغییر رنگ آن می شود.

شما اگر شیره انگور خود را از مراکز معتبر خریداری کنید دارای مزیت های است که در زیر به اختصار بیان شده است.

 1. تضمین اصل بودن با هر کونه آزمایش
 2. ضمانت پس از فروش
 3. قیمت مناسب
 4. کیفیت بالا
 5. ارسال به سراسر کشور
 6. وزن شیره
 7. نوع شیره

شیره انگور ملایر

 

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام