shire
خانه / شیره انگور / قیمت هر کیلو شیره انگور کاشمر

قیمت هر کیلو شیره انگور کاشمر

شیره انگور کاشمر را می توان از جمله شیره انگور بسیار درجه یک و با کیفیت تولیدی کشور ایران دانست که در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. قیمت هر کیلو این محصول نیز به عوامل بسیاری بستگی دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

تولید شیره انگور کاشمر درجه یک

یکی از مراکزی که در کشور به دلیل داشتن تاکستان های بسیار در تولید شیره انگور فعالیت دارد و علاوه بر تامین نیاز کشور این شیره انگور با کیفیت را به سراسر دنیا صادر می کند شهرستان کاشمر واقع در استان خراسان رضوی می باشد.
شیره انگور کاشمر به دلیل کیفیت و درجه یک بودن آن در میان مردم زبانزد و شهرت جهانی دارد.
انواع انگور ها در تاکستان های این شهرستان برای تولید شیره انگور پرورش داده می شود. اما همه انگور های پرورشی در این شهرستان مناسب گرفتن شیره انگور نیست.
برای گرفتن شیره انگور باید از انگور های استفاده کرد که دارای مزایای زیر باشد که عبارتند از:

 1. شیرین باشد
 2. خوش طعم باشد
 3. بوی خوبی داشته باشد
 4. در هنگام رشد کم آبیاری شده باشد.

از انگور های پرورش در این شهرستان که مناسب گرفتن شیره انگور است می توان به عسگری و پیکامی اشاره داشت.

شیره انگور کاشمر

قیمت هر کیلو شیره انگور

قیمت شیره انگور کاشمر با توجه به عواملی که در ادامه بیان خواهیم کرد بستگی دارد و در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب عرضه می گردد و خریداران می توانند با مراجعه به مراکز معتبر این محصول را خریداری کنند و از خوردن آن لذت ببرند. اما توجه به این نکته می توان داشت که هرچه واسطه ها بیشتر شود قیمت یک کالا نیز بیشتر شده شما می توانید با خرید از مراکز معتبر عرضه این محصول به دلیل این که واسطه کم تری وجود دارد این محصول را به قیمت مناسب خریداری کنید.
همانطور که می دانید انگور خود دارای میوه ای ارزشمند می باشد چرا که سرشار از ویتامین و مواد مغذی است که می توانند برای بردن انسان بسیار مفید باشد. به همین دلیل می توانید در فصول که انگور تازه یافت نمی شود از شیره انگور که خواص آن می توان گفت بیشتر میوه تازه آن است استفاده کنید اما مراقب باشید که در خوردن این شیره پر خاصیت زیاده روی نکنید.

 1. نوع بسته بندی
 2. وزن شیره
 3. کیفیت شیره
 4. شرکت تولید کننده
 5. روش تولید
 6. هزینه حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی
 7. وجود واسطه ها

شیره انگور کاشمر

پخش عمده شیره انگور درجه یک کاشمر

در شهرستان کاشمر بعد از این که کارگاه های تولیدی این شیره انگور با کیفیت را برای تامین نیاز کشور و خارج کشور تولید می کنند زمان آن فرا می رسد که  محصول تولیدی خود را به بازار عرضه دارند. شرکت های تولید کننده شیره انگور کاشمر برای دسترسی آسان برای خرید محصولات تولیدی خود نمایندگی های فروش در سرتاسر کشور برای عرضه محصولات تولیدی خود را دارند که مشتریان با مراجعه به آن ها می توانند محصولات خود را به صورت عمده و جزئی با قیمت مناسب خریداری کنند.  و در تهیه بسیاری از شیرینی، حلوا، فرنی و  دیگر غذاهای خود مورد استفاده قرار می دهند.
محصولات که در این نمایندگی ها عرضه می گردند دارای ویژگی های زیر می باشد که عبارتند از:

 1. با کیفیت و درجه یک بودن محصول
 2. بوی بسیار مطلوب
 3. تولید شده از انگور با کیفیت
 4. اصل بودن محصول تولیدی
 5. بسته بندی بسیار مناسب برای نگهداری محصول

شیره انگور کاشمر

صادرات انواع شیره انگور تولیدی در کشور

کشور ایران به دلیل نوع آب و هوای که دارد در بعضی از شهرستان های آن بهترین نوع آب و هوا برای پرورش و ایجاد تاکستان می باشد به همین منظور در کاشمر تاکستان های بسیاری برای کشت و پرورش بهترین انگور ها وجود دارد، همین امر باعث گردیده است تا مشاغل بسیاری در این امر برای جوانان تامین شود. در این شهرستان علاوه بر این که میوه انگور تازه مورد نیاز کشور را تامین می کنند سایر محصولات مورد نیاز کشور و خارج کشور که از این محصول پر خاصیت بدست می آید را به عنوان یک محصول با کیفیت صادراتی به خارج کشور صادر می کند.

 1. شیره انگور
 2. آب انگور
 3. انگور تازه
 4. کشمش سبز قلمی

شیره انگور کاشمر

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام