shire
خانه / شیره انگور / قیمت روز شیره انگور طبیعی

قیمت روز شیره انگور طبیعی

شیره انگور طبیعی را اگر تولیدکنندگان به صورت صحیح و درست در بازار عرضه دارند قیمت بسیار مناسبی خواهد داشت. قیمت روز یک کالا به عوامل محیطی و شرایط یک جامعه می تواند بستگی داشته باشد هرچند تولید کنند گان شیره انگور سعی بر این داشته اند قیمت این محصول با توجه به شرایطی که بیان شد متغییر نگردد.

تولیدکننده شیره انگور طبیعی و خالص

یکی از جمله از محصولات که می توان به دلیل نوع آب و هوای که کشور ایران دارد در بسیاری از شهرستان ها به کاشت و پرورش این محصول پرداخت، انگور می باشد. در کشور ایران در بسیاری از شهرستان ها انواع انگور ها با کیفیت بالا و درجه یک تولید می شوند، از این محصول علاوه بر این که به صورت تازه مورد استفاده قرار می گیرد سایر محصولات نیز می توان تولید کرد و به بازار عرضه داشت. در این شهرستان ها تولید کنند گان بسیاری هستند که این نوع محصولات را خریداری و محصولات با کیفیتی را از آن بدست می آورند و به بازار داخلی و خارجی عرضه می دارند، محصول تولید شده این تولیدکنندگان عبارتند از:

 1. شیره انگور طبیعی
 2. آب انگور
 3. سرکه
 4. کشمش

شیره انگور طبیعی

قیمت روز شیره انگور خالص

شرکت های تولید کننده برای این که رضایت مشتریان خود را تامین کنند و بتوانند آن ها را مشتریان همیشگی خود کنند محصولات شیره انگور تولیدی خود را بسیار با کیفیت و درجه یک تولید کرده اند.
این شیره های تولید شده به دور روش سنتی و صنعتی تولید می شود که هر کدام از آن ها به دلیل این که روش پخت آن ها در زمان پخت متفاوت می باشد رنگ آن ها کمی متفاوت شده است اما این تفاوت رنگ به منزله بی کیفیت بودن محصول نمی باشد و دلیل آن زمان پخت است.
شیره انگور طبیعی تولید شده در این شرکت ها و یا کارگاه ها محصولات تولیدی خود را با قیمت بسیار مناسب عرضه می دارند تا تمام مشتریان بتوانند این محصول پر خاصیت را خریداری نمایند هر چند عوامل بسیاری نیز وجود دارد که می توان گفت بر روی قیمت نهایی تاثیر گذار است اما باز می توان گفت اگر شما این محصول مورد نظر خود را از مراکز معتبر خریداری کنید قیمت مناسب خواهد داشت که برای شما از لحاظ اقتصادی بسیار مناسب است. شرکت های تولید کننده این محصول در بسیاری از استان ها مانند:

 1. ملایر استان همدان
 2. کاشمر استان خراسا
 3. آذربایجان غربی

شیره انگور طبیعی

بسته بندی شیره انگور خوب و تازه

می توان گفت یکی از جمله از عواملی که می تواند بر ماندگاری شیره انگور طبیعی بسیار مناسب نوع بسته بندی آن است که از ورود هر گونه رطوبت به درون آن جلوگیری کند. می توان گفت این ماده غذایی از جمله موادی است که نیاز به هیچ نوع نگهداری خاصی ندارد و اگر بسته بندی آن درست و صحیح باشد مدت بسیاری سالم و عین روز اول باقی می ماند. در گذشته برای نگهداری شیره انگور از کوزه های رنگش استفاده می شد ولی امروزه از ظروف پلاستیکی برای نگهداری این ماده غذایی بسیار ارزشمند استفاده می شود. هرچند بعد از مدتی قند موجود در این نوع شیره ها ته نشین می شود و به منزله خراب شدن این محصول پر خاصیت نیست و شما با کمی حرارت می توانید از آن شیره خالص استفاده کنید
این شیره در بسیاری از مواد غذایی استفاده می شود که عبارتند از:

 1. قیقناق
 2. باسلق
 3. قویماخ
 4. تره
 5. حلوا هوبج
 6. حلوا گردو
 7. تهیه انواع مربا
 8. شیر برنج

شیره انگور طبیعی

توزیع عمده شیره انگور خالص

یکی دیگر از جمله موارد که می توان از عوامل بسیار موثر بر قیمت یک کالا باشد توزیع درست و صحیح آن است. اگر شیره انگور طبیعی تولید شده در استان های تولید کننده به درستی در تمامی استان های دیگر توزیع گردد تا همگی برای دست یابی و خرید محصول مورد نیاز خود به راحتی آن را از مراکز معتبر خریداری کنند می توانند بر قیمت شیره انگور کنترل داشته باشند و آن را با قیمت مناسب عرضه کنند.

این شیره انگور علاوه بر داخل کشور در خارج کشور نیز طرفداران بسیاری دارد چرا که امروزه استفاده از مواد ارگانیک بسیار توصیه می شود به همین منظور با بسته بندی مناسب برای صادرات آن را به کشورهای که در ادامه بیان خواهیم کرد صادر می گردد.

 1. امارات
 2. فرانسه
 3. پاکستان
 4. عراق
 5. انگلستان

شیره انگور طبیعی

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام