shire
خانه / شیره انجیر / قیمت بهترین شیره انجیر سیاه

قیمت بهترین شیره انجیر سیاه

بهترین شیره انجیر سیاه به دلیل ارگانیک و طبیعی بودن آن دارای قیمت های بسیار مناسبی می باشد و شما می توانید با هزینه بسیار این محصول پرخاصیت را خریداری نماید و از خواص آن بهرمند شوید.

انجیر سیاه از جمله انجیر های خوش طعم می باشد که از این میوه بسیار خوش طعم شیره انجیر بدست می آید که می توانید در فصل های سرد سال که دسترسی به میوه تازه ندارید از این شیره در وعده های غذایی خود استفاده نمایید.

قیمت روز بهترین شیره انجیر سیاه

میوه انجیر از جمله میوه های بسیار مقوی و ارزشمند می باشد به طوری که حتی در قرآن کریم نیز به این میوه قسم خورده است. نام عربی این میوه تین و نام انگلیسی آن FIG می باشد. درخت میوه انجیر از جمله گیاهان بومی آسیای غربی و همچنین کشور های اروپایی یوده است و سپس این درخت بومی از عربستان به کشورهای سوریه و فلسطین آورده شده است. درخت انجیر از جمله درختانی است که در آب و هوای معتدل رشد می کند و بلندی این درخت تا شش متر نیز می رسد. این درخت از سن چهار سالگی تا ۲۰ سالگی ثمر می دهد. یکی از رایج ترین محصولاتی که از این میوه پر خاصیت بدست می آید شیره انجیر سیاه می باشد که بهترین شیره انجیر سیاه متعلق به لرستان است. قیمت روز این محصول بدست آمده از انجیر سیاه با توجه به شرایطی که در ادامه بیان خواهیم کرد متغییر می باشد که عبارتند از:

 1. قیمت ظروف بسته بندی
 2. قیمت دریافت کارمزد کارگران
 3. قیمت هزینه های جانبی چون حمل و نقل
 4. وجود واسطه ها در عرضه محصول

خرید شیره انجیر سیاه خالص و ارگانیک

شاید بتوان گفت ریشه اصلی این گیاه پر خاصیت کشور ایران نبوده است اما به دلیل نوع آب و هوای که کشور ایران دارد باعث شده تا این گیاه بتواند در بعضی از مناطق کشور ایران به خوبی رشد کنند و کشاورزان بتوانند محصولات فراوانی با کیفیت عالی از این گیاه بدست آورند. لرستان می توان گفت پایتخت تولید انجیر سیاه در کشور است که از آن میوه بهترین شیره انجیر سیاه در کارگاه های تولید کننده این محصول بدست می آید از جمله شهرستان های این استان پهناور که به پرورش و تولید محصولات جانبی از این گیاه می پردازند می توان به شهرستان های که در ادامه بیان خواهیم نمود اشاره کرد.

 1. پلدختر
 2. زیودار

پخش عمده شیره انجیر طبیعی

همانطور که می دانید بهترین شیره انجیر سیاه بدست آمده مربوط به سهرستان های استان لرستان می باشد در این شهرستان کارگاه های تولیدی بسیاری وجود دارد که این محصول پر خاصیت را به صورت طبیعی و ارگانیک تولید و به بازار عرضه می دارند. این کارگاه های تولید کننده برای این که محصولات خود را به شهرستان های دیگر عرضه دارند از مراکز پخش استفاده نموده تا بدرستی این محصول را در سرتاسر کشور عرضه کنند. شیره بدست آمده از انجیر سیاه دارای خواص بیشماری است که عبارتند از:

 1. دارای فیبر
 2. دارای مواد معدنی چون پتاسیم، فسفر
 3. دارای ویتامین های چون A,B,C
 4. میوه بسیار ارزشمندی مناسب برای کاهش وزن
 5. کاهش حرارت بدن
 6. درمان سوء هاضمه

صادرات شیره انجیر سیاه ارگانیک

بهترین شیره انجیر سیاه تولید شده از این میوه بسیار ارزشمند علاوه بر این که به عنوان یک سوغات شهرستان های استان لرستان می باشد می توانند به عنوان یک کالای صادراتی به بسیاری از کور ها صادر شوند تا آن ها نیز از این محصول پر خاصیت به تنهایی مورد استفاده قرار دهند یا در صنایع تولید مواد غذایی مورد استفاده خود قرار بدهند این محصول به بسیاری از کشور ها که در ادامه بیان خواهیم نمود صادر می شود و تولید کنندگان برای این ک  بتوانند علاوه بر کیفیت بالای محصول خود بسته بندی های مناسب برای صادرات کالا استفاده نمایند.

 1. کشورهای اروپایی
 2. ترکیه
 3. اتریش
 4. مجارستان
پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

شیره انجیر سبز

فروشگاه اینترنتی شیره انجیر سبز

شیره انجیر سبز را می توانید از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید این محصول دارای …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام