shire
خانه / چهار شیره / عمده فروشی چهارشیره پاستوریزه

عمده فروشی چهارشیره پاستوریزه

چهارشیره پاستوریزه را می توانید از عمده فروشی های معتبر در سرتاسر کشور برای عرضه در فروشگاه های خود از آن ها خریداری کنید تا دیگران نیز بتوانند از خواص درمانی این محصول پر خاصیت استفاده کنند.

شاید تا به حال نام چهار شیره به گوش شما رسیده باشد که با استفاده از این اکسیر می توانید در درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماری ها از آن استفاده کنید اما همیشه شاید این موضوع ذهن شما را درگیر خود کرده است که چهارشیره از ترکیب شیره چه میوه های بدست آمده که خاصیت های درمانی فراوانی دارد و این چهارشیره پاستوریزه را از چه مکان های می توان تهیه کرد؟ چهارشیره در واقع می توان گفت از ترکیب چهار میوه است که خود به تنهایی دارای خواص بسیاری می باشند و از ترکیب این چهار میوه توانسته معجون بسیار مقوی بدست آورد که برای درمان بسیاری از بیماری ها و پیشگیری از آن ها بسیار مفید است.

ترکیبات چهارشیره پاستوریزه

 1. انگور
 2. انجیر
 3. خرما
 4. توت سفید

شایان به ذکر است شما برای این که بتوانید از خاصیت های درمانی این چهارشیره بهرمند شوید باید از چهارشیره پاستوریزه که در بسته بندی مناسب و طبق استانداردهای بهداشتی تولید و بسته بندی شده است تهیه کنید همانطور که قبلا گفته شد این چهار شیره از ترکیب شیره انگور، انجیر، خرما و توت سفید تهیه شده است. هر کدام از شیره میوه های که در این چهارشیره وجود دارد خود دارای خاصیت های فراوانی است که با ترکیب باهم باعث شده اکسیر بسیار مقوی بدست بیاید، که در ادامه خواص درمانی آن را بیان خواهیم کرد.

چهارشیره پاستوریزه

خاصیت درمانی چهارشیره

 1. درمان کم خونی
 2. مقوی بودن و داشتن خاصیت انرژی زا
 3. تقویت بخشیدن به حافظه
 4. درمان کردن یبوست
 5. درمان بیماری های استخوانی
 6. تقویت کردن قوای جنسی
 7. تقویت کننده حافظه

چهارشیره پاستوریزه دارای انواع ویتامین ها می باشد که شما می توانید برای پیشگیری از بیماری ها نیز از این چهارشیره استفاده کنید. چهارشیره دارای طبع گرمی است به صورتی که در زمستان بدن برای گرم کردن به انرژی زیادی نیاز دارد و فرادی که احساس سرمای زیاد می کنند می توانند از ای چهار شیره مقوی و انرژی زا استفاده نموده. چهارشیره به دلیل داشتن مقدار بسیار بالای ویتامین A می تواند برای افرادی که دچار بیماری های بینایی نیز هستند بسیار مفید باشد به گونه ای که می تواند کمبود ویتامین A مورد نیاز بدن آن ها را تامین کند و همچنین به بینایی تقویت بخشد.

چهارشیره پاستوریزه

ویتامین های موجود در چهارشیره

 1. ویتامین C
 2. ویتامین B
 3. ویتامین  A
 4. کلسیم
 5. پتاسیم
 6. منگنز

شما اگر با خواندن این مطلب تمایل داشتید برای پیشگیری و درمان بسیاری از امراض از خواص چهارشیره بهرمند شوید و چهارشیره پاستوریزه را خریداری نموده، توانسته به عمده فروشی ها مراجعه نموده و با خرید و عرضه آن توانسته دیگران نیز در درمان و پیشگیری بیماری ها محفوظ نگه داشته. خرید از عمده فروشی ها دارای مزایای بسیاری است که در ادامه مطب به اختصار به آن ها اشاره می شود.

چهارشیره پاستوریزه

مزایای خرید از چهارشیره از عمده فروشی ها

 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالای کالا
 • خدمات پس از فروش
 • ضمانت کالا
 • بسته بندی مناسب
 • تحویل به موقع
 • خرید آسان

شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمد باشد که چهارشیره پاستوریزه را به چه صورتی استفاده کنید؟ شما می توانید این چهارشیره را به جای قند و شکر و سایر شیرین کننده ها در شیر، چایی و شربت استفاده کنید و یا این که روزانه ۲ قاشق غذاخوری از این اکسیر مقوی و انرژی زا استفاده کنید. حتما به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی می خواهید از این چهارشیره خریداری کنید از مسئول فروش طریقه مصرف متناسب به شرایط بدنی خود سوال بپرسید تا میزان مصرف آن را برای شما مشخص کند تا بتوانید از خواص آن استفاده ببرید.

چهارشیره پاستوریزه

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام