shire
خانه / شیره سیب / صادرات شیره سیب زرد

صادرات شیره سیب زرد

درمیان داروهای و گیاهان دارویی بعضی از میوه ها نیز هستند که دارای خواص دارویی بسیار خوبی می باشند. مثلاً انواع سیب های زرد و قرمز که برای بیماری های مختلفی مفیدند، شیره سیب زرد نیز در این میان فواید خوبی از قبیل درمان کم خونی، تقویت قلب، درمان آسم و تقویت معده را دارا است و می تواند به عنوان یک داروی طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر اینکه شیره سیب را می توان به عنوان دارو استفاده کرد، این محصول بسیار مقوی، یک شیرین کننده طبیعی برای انواع مختلف غذاها نیز می‌ تواند کاربرد خوبی داشته باشد، چرا که در تهیه شیره سیب از هیچ گونه شکر یا شیرین کننده های شیمیایی استفاده نمی شود.

صادرات شیره سیب زرد

صادرات عمده شیره سیب

به دلیل خاصیت های دارویی که انواع شیره سیب دارد، هم در ایران و هم در خارج از کشور مورد توجه برخی از تولید کنندگان و تجار ایرانی قرار گرفته است از این رو تجار و تولید کنندگان شیره سيب علاوه بر فروش شیره سیب به صورت جزئی اقدام به صادرات انواع شیره سیب نیز کرده اند که این کار به صورت صادرات عمده شیره سیب هم انجام می شود و انواع شیره سیب زرد به کشور های خاور میانه و دیگر نقاط جهان صادر می گردد.

تولید عمده شیره سیب زرد

در ایران باغ های فروان سیب وجود دارد که در کنار فروش محصولات این باغ ها، فرآورده های دیگری هم به دست می آید. یکی از این فرآورده ها، تولید عمده شیره سیب است. به دلیل حجم بالای تولید سیب در باغ های برخی از تولید کنندگان، گاهی شاهد آن هستیم که بخش زیادی از سیب های به دست آمده رو دست تولید کننده می‌ ماند و تولید کننده نیز برای اینکه از خراب شدن و هدر رفتن محصولش جلوگیری کند، اقدام به تولید عمده شیره سیب می‌کند. تولید انواع شیره سیب یکی از درآمد های مردم در استان های گوناگون به ویژه استان کرمانشاه است. گفتنی است که در برخی از جشنواره های بومی این منطقه، شیره سیب در حضور گردشگران گرفته می شود و به فروش می رسد. 

خرید اینترنتی شیره سیب درجه یک


تجار  و فروشندگان محترم که در حوزه تولید شیره و انواع مختلف گیاهان و عرقیجات دارویی فعالیت می کنند، می توانند برای تهیه انواع شیره سیب زرد به باغ داران استان های گوناگون از جمله استان کرمانشاه و دیگر نقاط تولید کننده شیره سیب سر زده و محصول مورد نظر خود را تهیه کنند. در این میان برخی تجار و مغازه داران و یا حتی مردم عادی هستند که امکان سفر به این مناطق را به هر دلیلی ندارند. خوشبختانه ما در دورانی زندگی می کنیم که فضای بسیار بزرگ اینترنت همه چیز را برای ما آسان کرده است و می توانیم برای تهیه و خرید شیره سیب زرد به سایت های معتبر فروشندگان این کالا مراجعه کرده و محصول خود را خریداری کرده و در منزل یا مغازه تحویل بگیریم. خرید شیره سیب زرذ را هم می توان از فروشگاه های آنلاین انجام داد. 

فروش عمده انواع شیره سیب

خرید و فروش و تهیه انواع شیره سیب در مناطق مختلف توسط تولیدکنندگان انواع محصولات صورت می گیرد . برای نمونه در استان کرمانشاه، تولید انبوه سیب های قرمز و زرد، شیره سیب تولید می شود و به استان های هم جوار و دیگر نقاط ایران فرستاده می شود. قابل یاد آوری است که این محصولات به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه نیز صادر می گردد. صادرکنندگان این محصول ، شیره سیب را به عنوان یک شیرین کننده طبیعی به مشتری های خود ارائه می کنند، چون شیره سیب به صورت خالص شیرین بوده و در تهیه آن هیچگونه شکر یا شیرین کننده مصنوعی استفاده نمی شود. از سیب علاوه بر تهیه شیره استفاده های دیگری نیز می شود برای مثال:

  • تهیه مربا
  • تهیه انواع شیرینی
  • دمنوش
  • مپوت
  • شیرینی
  • شکلات
  • کیک
  • کلوچه
  • میوه خشک
  • لواشک

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

پخش شیره سیب درختی اصل

شیره سیب درختی اصل برای این که در اختیار همه مشتریان قرار گیرد در بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام