shire
خانه / شیره انگور / صادرات شیره انگور کاخانه ای

صادرات شیره انگور کاخانه ای

شیره انگور کاخانه ای محصولات تولیدی خود را علاوه بر عرضه در بازار داخلی به عنوان یک محصول به خارج از کشور صادر می کنند و شما در هر کجای دنیا باشید می توانید به راحتی این محصول پر خاصیت را خریداری کنید و از خوردن آن در هر وعده غذایی خود استفاده کنید.

شیره انگور از مواد بسیار پر خاصیت و مغذی و جایگزین یک شیرین کننده برای انواع غذاهای انسان ها می باشد. به همین منظور شما می توانید به جای استفاده از انواع شیرین کننده صنعتی از این نوع محصول استفاده کنید. امروزه کارخانه های بسیاری در سرتاسر کشور این حصول را تولید و در بازار عرضه می دارند.

تولید بهترین شیره انگور کارخانه

برای تهیه شیره انگور کاخانه ای ابتدا در کارخانه ها بهترین نوع میوه برای تهیه شیره انتخاب و بعد از خریداری و بردن آن ها به کارخانه سپس از انگور ها مطابق استانداردهای بهداشتی شیره انگور تولید می شود. شیره انگور در کارخانه ها در دیگ های تحت خلا در حرارت پایین و با سرعت تولید می شوند، پس می توان گفت بیشتر خواص انگور در شیره انگور حفظ می گردد و شیره انگور رنگ روشن تری دارد. به دلیل قند موجود در میوه ها اگر حرارت زیاد قرار بگیرند رنگ شیره تیره تر می شود اما به دلیل این که حرارت کم می بینند رنگ روشن دارند. پس می توان مراحل تولید شیره انگور کارخانه ای را به این صورت بیان کرد که عبارتند از:

 1. انتخاب مواد اولیه مناسب
 2. خرید محصول
 3. حمل و آوردن به کارخانه
 4. جداسازی مواد اولیه نامرغوب
 5. شستن مواد اولیه
 6. عصاره گرفتن
 7. قرار دادن عصاره در دیگ خلا
 8. حرارت دادن در دمای پایین و سرعت بالای پخت
 9. بسته بندی مناسب

شیره انگور کاخانه ای

خرید شیره انگور مرغوب و پر خاصیت

در روش های سنتی و خانگی همانطور که حتما شنیده اید از خاک سفید برای ته نشین شدن رسوبات موجود در عصاره انگور استفاده می شد. اما در کاخانه ها از تیز آب و آب آهک استفاده نمی کنند و اگر نیز استفاده کنند به منظور جداسازی نا خالصی ها و ته نشین شدن تفاله و رسوب دهی بهتر استفاده می کنند. شاید در این فکر هستید که آهکی که در این شیره انگور کارخانه ای وجود دارد برای بدن خطرناک است اما می توان گفت که اشتباه می کنید چون اگر هم استفاده شود برای انسان زیانی ندارد چرا که کاملا جدا می   شود همانطور که از آب آهک در صنعت تولید قند و شکر گرفته شده از چغندر قند نیز استفاده می گردد. پس شما می توانید شیره انگور پر خاصیت کارخانه ای را خریداری کرده و از خوردن آن لذت ببرید اما هنگام خرید شیره انگور باید به مورد های که در ادامه بیان می کنیم دقت داشته باشید که عبارتند از:

 1. تاریخ تولید و انقضا
 2. بسته بندی مناسب
 3. برند تولید کننده

شیره انگور کاخانه ای

صادرات شیره انگور کارخانه ای مرغوب

امروزه به دلیل این که خریداران مواد ارگانیک و طبیعی مفید برای بدن انسان بسیار زیاد شده است به صورتی که در خارج کشور نیز این محصول خریداران بسیاری دارد. به همین منظور تولید کنند گان محصولات پر خاصیت با کیفیت خود را علاوه بر این که نیاز کشور خود را به این ماده غذایی تامین می کند مازاد آن را به خارج کشور صادر کرده است. محصولات تولیدی که در کارخانه ها تولید می شود برای این که مناسب صادرات یک محصول شوند باید دارای ویژگی های باشند که عبارتند از:

 1. دارای بسته بندی مناسب برای جلوگیری از کپک زدگی
 2. برچسپ مناسب
 3. برچسپ تاریخ انقضا و تولید

توجه باید داشته باشید شیره انگور کاخانه ای که بعد از مدتی قند درون آن ته نشین می شود به منظور این است که قند موجود در آن زیاد است و باعث ته نشین شدن آن ها می شود و به منزله خراب شدن آن محصول نیست و شما می توانید با کمی حرارت دادن آن را به صورت اولیه خود تبدیل کنید.

شیره انگور کاخانه ای

 

توزیع عمده شیره انگور مرغوب و با کیفیت

امروزه نسبت به گذشته از شیره انگور کارخانه ای بیشتر استفاده می شود و شما می توانید در هر جای کشور باشید به راحتی با مراجعه به مراکز خرید شیره انگور خود را خریداری کنند چرا که تهیه آسان خریداران و عرضه درست شیره انگور تولید شده توسط کارخانه ها یکی از دغدغه های اصلی آن ها به شمار می روند به همین منظور  آن ها از طریق توزیع کنند گان بسیار مجرب این محصولات به دورترین تا نزدیک ترین شهرها می رسانند. امروزه از این محصولات در بسیاری از صنایع دیگر مانند مورد های که در ادامه بیان خواهیم کرد استفاده می شود که عبارتند از:

 1. تهیه و تولید شیرینی
 2. تهیه و تولید نان
 3. انواع حلوا
 4. فرنی

شیره انگور کاخانه ای

پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام