shire
خانه / سه شیره / خریداران سه شیره اصل

خریداران سه شیره اصل

سه شیره اصل را می توان از بسیاری از مراکزی که این محصول را عرضه می دارند مانند فروشگاه های عرضه سوغات خریداری کرد. خریداران حتما به این نکته توجه داشته باشند که این محصول را به میزان مناسب سن خود استفاده نمایند.

سه شیره را می توان بسیاری از افراد در هر گروه سنی هستند مورد استفاده قرار بدهند و هیچ منعی برای گروه سنی وجود ندارد فقط باید در میزان استفاده کردن از آن دقت نمود و زیاده روی نکرد.

خرید عمده سه شیره اصل و درجه یک

از جمله مواد غذایی بسیار مفیدی که استفاده از آن بسیار توصیه می گردد شیره میوه ها می باشد. سه شیره در واقع ترکیبی از شیره خرما، توت سفید و انگور است. حال فرض کنید که هر کدام از این شیره ها دارای چه خواصی هستند که ترکیب این سه نوع شیره چه معجونی را به وجود آورده و چقدر می تواند برای بدن انسان بسیار مفید و ضروری باشد. اگر شما از جمله صنایعی هستی که قصد دارید برای تهیه محصولات خود از این شیره به عنوان شیرین کننده طبیعی استفاده کنید می توانید از کارگاه ها این شیره را به صورت عمده خریداری نمایید تا محصولات ارگانیک و طبعی را با خواص بالا تولید و به بازار عرضه نمایید. سه شیره اصل دارای خواص بیشماری است که می توان به اختصار به آن ها اشاره نمود که عبارتند از:

 1. درمان کم خونی
 2. انرژی زا بودن
 3. کمک به رشد کودکان
 4. تسکین دهنده دردهای روماتیسمی

فروش سه شیره تولیدی اصل به قیمت عمده

در گذشته نه چندان دور در باغات که این میوه ها را پرورش می دادند به دلیل این که بتوانند از این محول پر خاصیت در فصل های دیگر سال که این محصول یافت نمی شد استفاده کنند از این میوه های پر خاصیت به روش سنتی شیره می گرفتند و با هم مخلوط می کردند. شیره سنتی دارای رنگ تیره تری نسبت به شیره صنعتی است چرا که در هنگام پخت این شیره حرارت بیشتری می گیرد و باعث می شود تا قند موجود در آن تغییر رنگ داده و به رنگ تیره در بیاید. اگر شما قصد دارید این سه شیره اصل را به صورت عمده خریداری نمایید می توانید ابتدا به صورت نمونه این محصول را خریداری نمایید و در صورت راضایت از کیفیت این محصول را خریداری کنید. خرید عمده این محصول می تواند برای شما مزایای داشته باشد که عبارتند از:

 1. قیمت مناسب
 2. استفاده از جوایز و تخفیفات
 3. ارسال رایگان

شرکت های تولید کننده سه شیره ارگانیک و طبیعی

شرکت های تولید کننده سه شیره اصل با استفاده از دستگاه های پیشرفته توانسته اند این محصول پر خاصیت را متناسب به نیاز جامعه و خریداران تامین نمایند. سه شیره صنعتی نیز مانند سه شیره سنتی دارای خواص یکشان می باشد و هیچ گونه خواص خود را در مسیر تولید از دست نداده. شرکت های تولید کننده برای این که بتوانند خواص این محصول را حفظ کنند آن ها را در ظروف بسیار مناسبی بسته بندی می کنند. این شیره ها به دلیل این که آب ندارند و به مقدار زیاد قند دارند می توانید در بیرون از یخچال در جای خشک و خنک نگهداری کنید. از جمله مراکزی که این میوه های ارزشمند در آن پرورش داده می شود می توان به شهر های چون:

 1. بوشهر و خوزستان خرما
 2. کرمانشاه و کردستان توت سفید
 3. ملایر و خوی انگور

صادرات سه شیره ارگانیک و خالص

به دلیل این که محصولاتی با کیفیتی که در کشور ایران برای تهیه سه شیره اصل کاشت و پرداشت می شود درجه بسیار بالای دارد توانسته سه شیره اصل و درجه یک را تولید کند به صورتی که بسیاری از کشورهای جهان تقاضا دارن این محصول پر خاصیت را خریداری نمایند محصولاتی که به عنوان کالای صادراتی عرضه می خواهد گردد باید دارای بسته بندی بسیار مناسبی باشد تا ابتدا چشم خریدار را جذب کند و سپس طعم و مزه محصول خریدار را گرفتار نماید. این محصول پر خاصیت در کشور های دیگر در بسته بندی های متناسب به میل و خواسته مشتری عرضه می گردد که عبارتند از:

 1. بسته های یک نفره
 2. نیم کیلویی
 3. یک کیلویی
پلهای ارتباطی با مسئول فروش:
آقای میرخلف
شماره همراه: 09190924816

مطلب پیشنهادی

فروشگاه شیره کشمش ملایر

شیره کشمش ملایر در بسیاری از فروشگاه های داخلی و خارجی با کیفیت و بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام